Pravidla Tipsport tipovačky

 1. Úvodní ustanovení

  1. Pořadatelem soutěže je společnost eSports.cz, s.r.o., se sídlem Jeřabinová 836/30, Plzeň, IČ: 26340933, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Plzni, oddíl C, vložka 14094 (dále jen „pořadatel“).
  2. Soutěž probíhá v online přenosech z utkání vybraných soutěží (dále jen „soutěžní přenos“) přenášených serverem www.onlajny.com a jeho mobilní verzí m.onlajny.com.
  3. Soutěž startuje dne 12. června 2014 a probíhá až do odvolání pořadatelem.
  4. Účastníkem soutěže může být každá fyzická osoba starší 18 let, která provede registraci v soutěžní aplikaci. Při registraci je potřeba zadat přezdívku, kterou účastník používá v systému online sázení společnosti Tipsport. Účastníkům bez registrace v tomto systému nebude moci být přidělena výhra.
 2. Soutěže, ve kterých probíhá tipovačka

  FOTBAL

  • Česká Synot liga
  • Anglická Premier League
  • Španělská Primera Division
  • Italská Serie A
  • Německá Bundesliga
  • Francouzská Ligue 1
  • Nizozemská Eredivisie
  • Portugalská Primeira Liga
  • Liga mistrů (včetně předkol)
  • Evropská liga (včetně předkol)
  • Mistrovství světa
  • (seznam nemusí být konečný)

  HOKEJ

  • Česká extraliga
  • NHL
  • KHL
  • (seznam nemusí být konečný)
 3. Pravidla soutěže

  1. Úkolem soutěžících je tipovat odpovědi na otázky, které se budou objevovat v online přenosech. Provedení tipu soutěžící provede kliknutím na jednu z nabízených odpovědí. Pro provedení tipu musí být soutěžící přihlášen v tipovací aplikaci (při odeslání tipu budou přihlášení a registrace nabídnuty).
  2. Pro každou herní část (1. poločas, 2. poločas, v play-off celé případné prodloužení) bude zveřejněna v komentářích online přenosu jedna z následujících otázek:
   Který z týmů vstřelí první branku
   Který z týmů obdrží první žlutou kartu
   Který z týmů obdrží první červenou kartu
   Který z týmů vyhraje příslušnou část hry
  3. Ke každé otázce je přiřazen určitý počet bodů pro jednotlivé odpovědi (”domácí”, nikdo, ”hosté”). Tento počet bodů získává každý soutěžící se správným tipem. Soutěžící, kteří tipovali nesprávně, za danou otázku body nezískávají.
  4. Každý soutěžící může provést jen jeden tip pro konkrétní zápas a herní část (poločas či prodloužení). Tip je definitivní, nelze ho dodatečně uživatelem změnit.
  5. První tipovací otázka bude zveřejněna 20 minut před oficiálním začátkem utkání, další tipovací otázky budou zveřejněny vždy automaticky s koncem poločasu v online přenosu. Tipovat lze vždy jen do začátku následujícího poločasu (či prodloužení).
  6. Vyhodnocování tipů a přičítání bodů probíhá vždy na konci poločasu (či prodloužení) online přenosu, a to automaticky na základě statistických dat v online přenosu.
  7. Celkové pořadí soutěžících dle získaných bodů se vyhodnocuje vždy za kalendářní týden. Průběžné pořadí bude dostupné na adrese tip.onlajny.com. O půlnoci z neděle na pondělí budou soutěžícím uzavřeny bodové účty a sestaveno pořadí za uplynulý týden. Do dalšího týdne se soutěžícím body nepřenáší.
 4. Výhry a jejich předání

  1. Soutěžící, kteří se v daném týdnu umístí na hodnocených pozicích, získají přesně stanovenou částku na svůj účet v systému online sázení společnosti Tipsport dle následující tabulky (platí od 11.8.2014):
   pořadízískaná částka
   1.200 Kč
   2.150 Kč
   3.100 Kč
   11.-35.50 Kč
  2. Pokud více soutěžících získá stejný počet bodů, pak každý z nich získá částku, která náleží dané pozici. Příklad: pokud dva soutěžící obsadí prvně místo stejným počtem bodů, každý z nich získá 200 Kč a odměna pro 2. místo nebude udělena.
  3. Výhercům bude výhra připsána na jejich účet v systému online sázení společnosti Tipsport do 3 pracovních dnů od vyhlášení výsledků daného týdne.
  4. Výhra bude soutěžícím vyplacena na jejich herní konto u společnosti Tipsport.net a.s. v tzv. Netech, které je možné použít k internetovému sázení.
  5. Výše a počet výher může být v průběhu tipovačky upravena.
 5. Závěrečná ustanovení

  1. Pořadatel nenese odpovědnost za technické chyby při organizaci soutěže a má právo konečného rozhodrnutí ve všech záležitostech soutěže včetně jejího ukončení. O jakýchkoliv reklamacích či námitkách rozhoduje s konečnou platností pořadatel. Pořadatel si vyhrazuje právo bez náhrady soutěž zkrátit, přerušit anebo zrušit.
  2. Registrací v tipovací aplikaci vyjadřuje účastník souhlas se zpracováním svých osobních údajů pro účely organizace soutěže na dobu neomezenou. Souhlas je možné kdykoliv písemně odvolat na adrese sídla pořadatele; odvolání však znemožňuje další účast v soutěži.
  3. Na poskytnutí výhry není právní nárok a hodnotu výher nelze vyplatit v penězích.
  4. Tyto podmínky jsou platné a účinné od 12. 6. 2014.