Uživatel: Petr3539

Tipy v aktuálním týdnu

21. 09. 2019
  1. 0 bodů V zápase Juventus FC-Hellas Verona FC obdrží první žlutou kartu v druhém poločase tým hostí (Hellas Verona FC)
  2. 0 bodů V zápase AC Milán-Inter Milán žádný z týmů nevyhraje druhý poločas
  3. 0 bodů V zápase AC Milán-Inter Milán vstřelí první branku v prvním poločase tým hostí (Inter Milán)
  4. 0 bodů V zápase Stade de Reims-AS Monaco FC obdrží první žlutou kartu v druhém poločase tým hostí (AS Monaco FC)
  5. 0 bodů V zápase Stade de Reims-AS Monaco FC obdrží první žlutou kartu v prvním poločase tým hostí (AS Monaco FC)
  6. 0 bodů V zápase Nîmes Olympique-Toulouse FC žádný z týmů nevstřelí branku v druhém poločase
  7. 0 bodů V zápase Nîmes Olympique-Toulouse FC vstřelí první branku v prvním poločase tým domácích (Nîmes Olympique)
  8. 0 bodů V zápase OGC Nice-Dijon FCO žádný z týmů nevyhraje druhý poločas
  9. 0 bodů V zápase OGC Nice-Dijon FCO žádný z týmů nevyhraje první poločas
  10. 0 bodů V zápase FC Méty-Amiens SC žádný z týmů nevstřelí branku v druhém poločase
  11. 0 bodů V zápase FC Méty-Amiens SC vstřelí první branku v prvním poločase tým domácích (FC Méty)
  12. 0 bodů V zápase Olympique Marseille-Montpellier HSC žádný z týmů nevyhraje druhý poločas
  13. 0 bodů V zápase Girondins Bordeaux FC-Stade Brestois 29 žádný z týmů nevyhraje druhý poločas
  14. 0 bodů V zápase Girondins Bordeaux FC-Stade Brestois 29 vstřelí první branku v prvním poločase tým domácích (Girondins Bordeaux FC)
  15. 0 bodů V zápase Werder Brémy-RB Lipsko vstřelí první branku v druhém poločase tým domácích (Werder Brémy)
  16. 0 bodů V zápase Granada CF-FC Barcelona žádný z týmů nevstřelí branku v druhém poločase
  17. 0 bodů V zápase Granada CF-FC Barcelona žádný z týmů nevstřelí branku v prvním poločase
  18. 0 bodů V zápase Atlético Madrid-Real Club Celta de Vigo žádný z týmů nevyhraje druhý poločas
  19. 0 bodů V zápase Newcastle United-Brighton & Hove Albion FC žádný z týmů nevyhraje druhý poločas
  20. 0 bodů V zápase SK Dynamo Č. Budějovice-FC Viktoria Plzeň obdrží první žlutou kartu v druhém poločase tým hostí (FC Viktoria Plzeň)
  21. 0 bodů V zápase SK Dynamo Č. Budějovice-FC Viktoria Plzeň žádný z týmů nevstřelí branku v prvním poločase
20. 09. 2019
  1. 0 bodů V zápase Lokomotiv Jaroslavl-HC Viťaz Moskevská oblast vstřelí první branku v třetí třetině tým domácích (Lokomotiv Jaroslavl)
  2. 0 bodů V zápase Lokomotiv Jaroslavl-HC Viťaz Moskevská oblast vstřelí první branku v druhé třetině tým domácích (Lokomotiv Jaroslavl)
  3. 0 bodů V zápase Lokomotiv Jaroslavl-HC Viťaz Moskevská oblast vstřelí první branku v první třetině tým domácích (Lokomotiv Jaroslavl)
  4. 0 bodů V zápase Barys Nur-Sultan-Traktor Čeljabinsk vstřelí první branku v třetí třetině tým domácích (Barys Nur-Sultan)
  5. 0 bodů V zápase Barys Nur-Sultan-Traktor Čeljabinsk žádný z týmů nevyhraje druhou třetinu
  6. 0 bodů V zápase Barys Nur-Sultan-Traktor Čeljabinsk vyhraje první třetinu tým domácích (Barys Nur-Sultan)
  7. +3 body V zápase HC Sibir Novosibirsk-Amur Chabarovsk vstřelí první branku v třetí třetině tým domácích (HC Sibir Novosibirsk)
  8. +3 body V zápase HC Sibir Novosibirsk-Amur Chabarovsk vstřelí první branku v druhé třetině tým domácích (HC Sibir Novosibirsk)
  9. 0 bodů V zápase HC Sibir Novosibirsk-Amur Chabarovsk vstřelí první branku v první třetině tým domácích (HC Sibir Novosibirsk)
  10. 0 bodů V zápase Cagliari Calcio-Janov CFC vstřelí první branku v druhém poločase tým hostí (Janov CFC)
  11. 0 bodů V zápase Cagliari Calcio-Janov CFC vstřelí první branku v prvním poločase tým hostí (Janov CFC)
  12. 0 bodů V zápase RC Štrasburk-FC Nantes žádný z týmů nevyhraje druhý poločas
  13. 0 bodů V zápase RC Štrasburk-FC Nantes obdrží první žlutou kartu v prvním poločase tým hostí (FC Nantes)
  14. 0 bodů V zápase FC Schalke 04-1. FSV Mohuč 05 žádný z týmů nevyhraje druhý poločas
  15. 0 bodů V zápase FC Schalke 04-1. FSV Mohuč 05 vyhraje první poločas tým domácích (FC Schalke 04)
  16. 0 bodů V zápase CA Osasuna-Real Betis žádný z týmů nevyhraje druhý poločas
  17. 0 bodů V zápase CA Osasuna-Real Betis žádný z týmů nevstřelí branku v prvním poločase
  18. 0 bodů V zápase Southampton FC-AFC Bournemouth žádný z týmů nevstřelí branku v druhém poločase
  19. 0 bodů V zápase Southampton FC-AFC Bournemouth obdrží první žlutou kartu v prvním poločase tým hostí (AFC Bournemouth)
  20. 0 bodů V zápase HC Vítkovice Ridera-Bílí Tygři Liberec vyhraje prodloužení tým domácích (HC Vítkovice Ridera)
  21. 0 bodů V zápase HC Vítkovice Ridera-Bílí Tygři Liberec žádný z týmů nevstřelí branku v třetí třetině
  22. 0 bodů V zápase HC Vítkovice Ridera-Bílí Tygři Liberec žádný z týmů nevstřelí branku v druhé třetině
  23. 0 bodů V zápase HC Vítkovice Ridera-Bílí Tygři Liberec žádný z týmů nevyhraje první třetinu
  24. 0 bodů V zápase PSG Berani Zlín-HC Olomouc vstřelí první branku v třetí třetině tým domácích (PSG Berani Zlín)
  25. 0 bodů V zápase PSG Berani Zlín-HC Olomouc žádný z týmů nevyhraje druhou třetinu
  26. 0 bodů V zápase PSG Berani Zlín-HC Olomouc žádný z týmů nevyhraje první třetinu
  27. 0 bodů V zápase BK Mladá Boleslav-HC Kometa Brno vyhraje prodloužení tým domácích (BK Mladá Boleslav)
  28. 0 bodů V zápase BK Mladá Boleslav-HC Kometa Brno vyhraje třetí třetinu tým hostí (HC Kometa Brno)
  29. 0 bodů V zápase BK Mladá Boleslav-HC Kometa Brno vstřelí první branku v druhé třetině tým domácích (BK Mladá Boleslav)
  30. 0 bodů V zápase BK Mladá Boleslav-HC Kometa Brno vyhraje první třetinu tým hostí (HC Kometa Brno)
  31. 0 bodů V zápase HC VERVA Litvínov-HC Dynamo Pardubice vstřelí první branku v třetí třetině tým domácích (HC VERVA Litvínov)
  32. 0 bodů V zápase HC VERVA Litvínov-HC Dynamo Pardubice vstřelí první branku v druhé třetině tým hostí (HC Dynamo Pardubice)
  33. 0 bodů V zápase HC VERVA Litvínov-HC Dynamo Pardubice vstřelí první branku v první třetině tým domácích (HC VERVA Litvínov)
  34. 0 bodů V zápase HC Energie Karlovy Vary-Rytíři Kladno vstřelí první branku v třetí třetině tým domácích (HC Energie Karlovy Vary)
  35. 0 bodů V zápase HC Energie Karlovy Vary-Rytíři Kladno žádný z týmů nevstřelí branku v druhé třetině
  36. 0 bodů V zápase HC Energie Karlovy Vary-Rytíři Kladno žádný z týmů nevyhraje první třetinu
  37. 0 bodů V zápase Mountfield HK-HC Škoda Plzeň žádný z týmů nevyhraje třetí třetinu
  38. 0 bodů V zápase Mountfield HK-HC Škoda Plzeň vstřelí první branku v druhé třetině tým domácích (Mountfield HK)
  39. 0 bodů V zápase Mountfield HK-HC Škoda Plzeň žádný z týmů nevyhraje první třetinu
  40. 0 bodů V zápase Bohemians Praha 1905-FC Fastav Zlín obdrží první žlutou kartu v druhém poločase tým hostí (FC Fastav Zlín)
  41. 0 bodů V zápase Bohemians Praha 1905-FC Fastav Zlín obdrží první žlutou kartu v prvním poločase tým hostí (FC Fastav Zlín)
19. 09. 2019
  1. +4 body V zápase Manchester United-FC Astana vyhraje druhý poločas tým domácích (Manchester United)
  2. +3 body V zápase Manchester United-FC Astana žádný z týmů nevyhraje první poločas
  3. +3 body V zápase Wolverhampton Wanderers-SC Braga obdrží první žlutou kartu v druhém poločase tým hostí (SC Braga)
  4. 0 bodů V zápase Wolverhampton Wanderers-SC Braga obdrží první žlutou kartu v prvním poločase tým hostí (SC Braga)
  5. 0 bodů V zápase VfL Wolfsburg-FK Oleksandrija žádný z týmů nevstřelí branku v druhém poločase
  6. 0 bodů V zápase VfL Wolfsburg-FK Oleksandrija obdrží první žlutou kartu v prvním poločase tým hostí (FK Oleksandrija)
  7. +4 body V zápase ŠK Slovan Bratislava-Besiktas Istanbul vyhraje druhý poločas tým domácích (ŠK Slovan Bratislava)
  8. 0 bodů V zápase ŠK Slovan Bratislava-Besiktas Istanbul vyhraje první poločas tým domácích (ŠK Slovan Bratislava)
  9. +3 body V zápase Rangers FC-Feyenoord Rotterdam žádný z týmů nevyhraje druhý poločas
  10. +5 body V zápase Rangers FC-Feyenoord Rotterdam vstřelí první branku v prvním poločase tým domácích (Rangers FC)
  11. 0 bodů V zápase FK Partizan Bělehrad-AZ Alkmaar žádný z týmů nevstřelí branku v druhém poločase
  12. 0 bodů V zápase FK Partizan Bělehrad-AZ Alkmaar vstřelí první branku v prvním poločase tým domácích (FK Partizan Bělehrad)
  13. 0 bodů V zápase Borussia Mönchengladbach-RZ Pellets Wolfsberger AC žádný z týmů nevstřelí branku v druhém poločase
  14. 0 bodů V zápase Borussia Mönchengladbach-RZ Pellets Wolfsberger AC žádný z týmů nevyhraje první poločas
  15. +3 body V zápase PFC Ludogorec Razgrad-CSKA Moskva obdrží první žlutou kartu v druhém poločase tým hostí (CSKA Moskva)
  16. 0 bodů V zápase PFC Ludogorec Razgrad-CSKA Moskva žádný z týmů nevyhraje první poločas
  17. 0 bodů V zápase KAA Gent-AS Saint-Étienne žádný z týmů nevstřelí branku v druhém poločase
  18. +3 body V zápase KAA Gent-AS Saint-Étienne obdrží první žlutou kartu v prvním poločase tým hostí (AS Saint-Étienne)
  19. +3 body V zápase FC Porto-BSC Young Boys žádný z týmů nevyhraje druhý poločas
  20. 0 bodů V zápase FC Porto-BSC Young Boys žádný z týmů nevstřelí branku v prvním poločase
  21. +3 body V zápase Espanyol Barcelona-Ferencvárosi TC vstřelí první branku v druhém poločase tým domácích (Espanyol Barcelona)
  22. 0 bodů V zápase Espanyol Barcelona-Ferencvárosi TC vstřelí první branku v prvním poločase tým domácích (Espanyol Barcelona)
  23. 0 bodů V zápase AS Řím-Istanbul Başakşehir FK žádný z týmů nevyhraje druhý poločas
  24. 0 bodů V zápase AS Řím-Istanbul Başakşehir FK žádný z týmů nevstřelí branku v prvním poločase
  25. +5 body V zápase Salavat Julajev Ufa-Avangard Omsk žádný z týmů nevyhraje druhou třetinu
  26. 0 bodů V zápase Salavat Julajev Ufa-Avangard Omsk žádný z týmů nevyhraje první třetinu
  27. 0 bodů V zápase Metallurg Magnitogorsk-Spartak Moskva vstřelí první branku v druhé třetině tým hostí (Spartak Moskva)
  28. +3 body V zápase Metallurg Magnitogorsk-Spartak Moskva vstřelí první branku v první třetině tým domácích (Metallurg Magnitogorsk)
  29. 0 bodů V zápase Avtomobilist Jekatěrinburg-Red Star Kunlun žádný z týmů nevyhraje druhou třetinu
  30. 0 bodů V zápase Avtomobilist Jekatěrinburg-Red Star Kunlun žádný z týmů nevyhraje první třetinu
18. 09. 2019
  1. 0 bodů V zápase Bayer Leverkusen-FK Lokomotiv Moskva vyhraje druhý poločas tým domácích (Bayer Leverkusen)
  2. 0 bodů V zápase Bayer Leverkusen-FK Lokomotiv Moskva vyhraje první poločas tým domácích (Bayer Leverkusen)
  3. 0 bodů V zápase Atlético Madrid-Juventus FC vstřelí první branku v druhém poločase tým domácích (Atlético Madrid)
  4. +3 body V zápase Atlético Madrid-Juventus FC obdrží první žlutou kartu v prvním poločase tým hostí (Juventus FC)
  5. 0 bodů V zápase GNK Dinamo Záhřeb-Atalanta Bergamasca Calcio žádný z týmů nevyhraje druhý poločas
  6. 0 bodů V zápase GNK Dinamo Záhřeb-Atalanta Bergamasca Calcio žádný z týmů nevyhraje první poločas
  7. 0 bodů V zápase FK Šachtar Doněck-Manchester City žádný z týmů nevstřelí branku v druhém poločase
  8. 0 bodů V zápase FK Šachtar Doněck-Manchester City žádný z týmů nevyhraje první poločas
  9. 0 bodů V zápase Bayern Mnichov-FK Crvena Zvezda Bělehrad žádný z týmů nevyhraje druhý poločas
  10. 0 bodů V zápase Bayern Mnichov-FK Crvena Zvezda Bělehrad obdrží první žlutou kartu v prvním poločase tým hostí (FK Crvena Zvezda Bělehrad)
  11. 0 bodů V zápase Olympiakos FC-Tottenham Hotspur žádný z týmů nevstřelí branku v druhém poločase
  12. 0 bodů V zápase Paris Saint-Germain FC-Real Madrid CF žádný z týmů nevstřelí branku v druhém poločase
  13. +3 body V zápase Paris Saint-Germain FC-Real Madrid CF vstřelí první branku v prvním poločase tým domácích (Paris Saint-Germain FC)
  14. +3 body V zápase Club Bruggy KV-Galatasaray Istanbul žádný z týmů nevyhraje druhý poločas
  15. 0 bodů V zápase HC Viťaz Moskevská oblast-Severstal Čerepovec žádný z týmů nevyhraje třetí třetinu
  16. +3 body V zápase HC Viťaz Moskevská oblast-Severstal Čerepovec vyhraje druhou třetinu tým domácích (HC Viťaz Moskevská oblast)
  17. +3 body V zápase Dinamo Riga-Lokomotiv Jaroslavl vyhraje třetí třetinu tým hostí (Lokomotiv Jaroslavl)
  18. +5 body V zápase Dinamo Riga-Lokomotiv Jaroslavl žádný z týmů nevyhraje druhou třetinu
  19. 0 bodů V zápase HC Dinamo Minsk-Amur Chabarovsk žádný z týmů nevyhraje prodloužení
  20. 0 bodů V zápase HC Dinamo Minsk-Amur Chabarovsk vstřelí první branku v třetí třetině tým domácích (HC Dinamo Minsk)
  21. +5 body V zápase HC Sibir Novosibirsk-Traktor Čeljabinsk žádný z týmů nevyhraje třetí třetinu
  22. 0 bodů V zápase HC Sibir Novosibirsk-Traktor Čeljabinsk žádný z týmů nevyhraje druhou třetinu
  23. +3 body V zápase FK Teplice-FK Mladá Boleslav žádný z týmů nevyhraje druhý poločas
17. 09. 2019
  1. 0 bodů V zápase AFC Ajax-Lille OSC obdrží první žlutou kartu v druhém poločase tým hostí (Lille OSC)
  2. 0 bodů V zápase AFC Ajax-Lille OSC žádný z týmů nevstřelí branku v prvním poločase
  3. 0 bodů V zápase Chelsea FC-Valencia CF žádný z týmů nevyhraje druhý poločas
  4. +5 body V zápase Chelsea FC-Valencia CF žádný z týmů nevstřelí branku v prvním poločase
  5. +3 body V zápase Benfica Lisabon-RB Lipsko vyhraje druhý poločas tým hostí (RB Lipsko)
  6. 0 bodů V zápase Benfica Lisabon-RB Lipsko vstřelí první branku v prvním poločase tým hostí (RB Lipsko)
  7. 0 bodů V zápase Borussia Dortmund-FC Barcelona obdrží první žlutou kartu v druhém poločase tým hostí (FC Barcelona)
  8. 0 bodů V zápase Borussia Dortmund-FC Barcelona obdrží první žlutou kartu v prvním poločase tým hostí (FC Barcelona)
  9. 0 bodů V zápase FC Red Bull Salzburg-KRC Genk obdrží první žlutou kartu v druhém poločase tým hostí (KRC Genk)
  10. 0 bodů V zápase FC Red Bull Salzburg-KRC Genk obdrží první žlutou kartu v prvním poločase tým hostí (KRC Genk)
  11. 0 bodů V zápase SSC Neapol-Liverpool FC žádný z týmů nevyhraje druhý poločas
  12. 0 bodů V zápase SSC Neapol-Liverpool FC vstřelí první branku v prvním poločase tým hostí (Liverpool FC)
  13. 0 bodů V zápase Barys Nur-Sultan-Spartak Moskva vstřelí první branku v první třetině tým domácích (Barys Nur-Sultan)
16. 09. 2019
  1. 0 bodů V zápase Dinamo Riga-Amur Chabarovsk žádný z týmů nevyhraje prodloužení
  2. 0 bodů V zápase Dinamo Riga-Amur Chabarovsk vstřelí první branku v třetí třetině tým domácích (Dinamo Riga)
  3. 0 bodů V zápase CSKA Moskva-Lokomotiv Jaroslavl vstřelí první branku v třetí třetině tým hostí (Lokomotiv Jaroslavl)
  4. +3 body V zápase Turín FC-US Lecce obdrží první žlutou kartu v druhém poločase tým hostí (US Lecce)
  5. +3 body V zápase Turín FC-US Lecce obdrží první žlutou kartu v prvním poločase tým hostí (US Lecce)
  6. 0 bodů V zápase Aston Villa FC-West Ham United vstřelí první branku v druhém poločase tým hostí (West Ham United)
  7. 0 bodů V zápase Aston Villa FC-West Ham United vstřelí první branku v prvním poločase tým hostí (West Ham United)